Akce v CIPS

V akademickém roce pořádáme semináře, besedy, dílny (hudební a dramatickou), výtvarné kurzy a přednášky pro všestranný rozvoj (studentské) osobnosti.

Na veškeré akce je nutné se registrovat pomocí těchto webových stránek kliknutím na „Přihlásit“. Po naplnění kapacity využijte „Přihlásit jako náhradník“. V případě, že se někdo před Vámi odhlásí, systém Vás automaticky přihlásí a budete o tom informováni e-mailem.

Na vícedílné akce se přihlašujete vždy pouze u 1. dílu akce, automaticky jste přihlášen/a na všechny díly. Pokud se nebudete moci zúčastnit pouze nějakého dílu, informujte nás!

Pokud se nemůžete zúčastnit akce, na kterou jste přihlášen/a, je nutné provést odhlášení pomocí stisku „Odhlásit“. Toto platí i v případě přihlášení jako náhradník.

Veškeré akce jsou zdarma a jsou určeny POUZE pro studenty ČVUT.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obracet na e-mail: seminare@cips.cvut.cz.

Informaci o tom, na jaké akce jste přihlášen/a naleznete zde.

Termíny spuštění registrací zimní semestr 2017/2018:

  • 20.9.2017 - 8:00 (akce na měsíc ŘÍJEN)
  • 18.10.2017 - 8:00 (akce na měsíc LISTOPAD)
  • 15.11.2017 - 8:00 (akce na měsíc PROSINEC)

Program na listopad 2016

1.11.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna #4
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 14/14
1.11.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna #4
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 15/40
2.11.Středa
14:30 - 16:30
Asertivita pro doktorandy I.-V. (1.skupina) #2
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 20/25
2.11.Středa
17:00 - 20:00
Komunikační dovednosti I.-III. #2
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 16/25
3.11.Čtvrtek
10:00 - 12:00
Asertivita pro doktorandy I.-V. (2.skupina) #2
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 19/25
3.11.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Seznam se s ní na ulici - opakování
Povede Jan Šimon
iObsazeno 18/40
7.11.Pondělí
14:00 - 15:00
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
7.11.Pondělí
15:15 - 16:15
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 0/1
7.11.Pondělí
16:00 - 18:00
Kurz kresby #5
Povede výtvarnice Eva Drgoňová
iObsazeno 26/30
7.11.Pondělí
16:30 - 17:30
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
7.11.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz malby #5
Povede výtvarnice Eva Drgoňová
iObsazeno 16/20
8.11.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna #5
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 14/14
8.11.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna #5
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 15/40
9.11.Středa
14:30 - 16:30
Asertivita pro doktorandy I.-V. (1.skupina) #3
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 20/25
9.11.Středa
17:00 - 20:00
Komunikační dovednosti I.-III. #3
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 16/25
10.11.Čtvrtek
10:00 - 12:00
Asertivita pro doktorandy I.-V. (2.skupina) #3
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 19/25
10.11.Čtvrtek
16:00 - 18:00
Deskohraní - AKCE ZRUŠENA!
Povede Ing. Tereza Fixová
iObsazeno 8/15
10.11.Čtvrtek
18:00 - 20:00
Hlavolamy - AKCE ZRUŠENA!
Povede Michal Málek
iObsazeno 4/40
14.11.Pondělí
14:00 - 15:00
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
14.11.Pondělí
15:15 - 16:15
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
14.11.Pondělí
16:00 - 18:00
Kurz kresby #6
Povede výtvarnice Eva Drgoňová
iObsazeno 26/30
14.11.Pondělí
16:30 - 17:30
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
14.11.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz malby #6
Povede výtvarnice Eva Drgoňová
iObsazeno 16/20
15.11.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna #6
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 14/14
15.11.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna #6
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 15/40
16.11.Středa
14:30 - 16:30
Asertivita pro doktorandy I.-V. (1.skupina) #4
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 20/25
16.11.Středa
17:00 - 20:00
Stress management
Povede psycholožka Mgr. Natálie Berglowcová
 Obsazeno 15/20
21.11.Pondělí
14:00 - 15:00
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
21.11.Pondělí
15:15 - 16:15
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
21.11.Pondělí
16:00 - 18:00
Kurz kresby #7
Povede výtvarnice Eva Drgoňová
iObsazeno 26/30
21.11.Pondělí
16:30 - 17:30
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
21.11.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz malby #7
Povede výtvarnice Eva Drgoňová
iObsazeno 16/20
22.11.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna #7
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 14/14
22.11.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna #7
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 15/40
23.11.Středa
14:30 - 16:30
Asertivita pro doktorandy I.-V. (1.skupina) #5
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 20/25
23.11.Středa
18:00 - 20:00
Zdravá výživa pro studenty
Povede specialistka na výživu PharmDr. Margit Slimáková
iObsazeno 39/40
24.11.Čtvrtek
10:00 - 12:00
Asertivita pro doktorandy I.-V. (2.skupina) #4
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 19/25
24.11.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Neurolingvistické programování I.-III. #1
Povede Mgr. Marta Ventrubová
iObsazeno 22/25
24.11.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Partnerské vztahy I.-III. #1
Povede psycholog Mgr. Pavel Rataj
iObsazeno 20/20
28.11.Pondělí
14:00 - 15:00
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
28.11.Pondělí
15:15 - 16:15
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 0/1
28.11.Pondělí
16:00 - 18:00
Kurz kresby #8
Povede výtvarnice Eva Drgoňová
 Obsazeno 26/30
28.11.Pondělí
16:30 - 17:30
Koučování
Povede koučka Kristýna Felcmanová
iObsazeno 1/1
28.11.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz malby #8
Povede výtvarnice Eva Drgoňová
 Obsazeno 16/20
29.11.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna #8
Povede Eva Helebrantová
 Obsazeno 14/14
29.11.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna #8
Povede hudebník Jan Chromeček
 Obsazeno 15/40
30.11.Středa
16:00 - 18:00
Umění naslouchat a být slyšet I.-II. #1
Povede PhDr. Vendula Junková a PhDr. Veronika Boháčová (psycholožky)
 Obsazeno 8/17
30.11.Středa
17:00 - 20:00
Efektivní studijní metody
Povede psycholožka Mgr. Natálie Berglowcová
 Obsazeno 14/14
TOPlist