Akce v CIPS

V akademickém roce pořádáme semináře, besedy, dílny (hudební a dramatickou), výtvarné kurzy a přednášky pro všestranný rozvoj (studentské) osobnosti.

Na veškeré akce je nutné se registrovat pomocí těchto webových stránek kliknutím na „Přihlásit“. Po naplnění kapacity využijte „Přihlásit jako náhradník“. V případě, že se někdo před Vámi odhlásí, systém Vás automaticky přihlásí a budete o tom informováni e-mailem.

Na vícedílné akce se přihlašujete vždy pouze u 1. dílu akce, automaticky jste přihlášen/a na všechny díly. Pokud se nebudete moci zúčastnit pouze nějakého dílu, informujte nás!

Pokud se nemůžete zúčastnit akce, na kterou jste přihlášen/a, je nutné provést odhlášení pomocí stisku „Odhlásit“. Toto platí i v případě přihlášení jako náhradník.

Veškeré akce jsou zdarma a jsou určeny POUZE pro studenty ČVUT.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obracet na e-mail: seminare@cips.cvut.cz.

Informaci o tom, na jaké akce jste přihlášen/a naleznete zde.

Termíny spuštění registrací letní semestr 2017/2018*:

  • 1. 2. 2018 - 8:00 (akce na měsíc ÚNOR)
  • 15. 2. 2018 - 8:00 (akce na měsíc BŘEZEN)
  • 15. 3. 2018 - 8:00 (akce na měsíc DUBEN)
  • 18. 4. 2018 - 8:00 (akce na měsíc KVĚTEN)
  • *Termíny spuštění registrací se mohou měnit, sledujte webové stránky.

Program na únor 2018

20.2.Úterý
11:30 - 12:30
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
20.2.Úterý
12:45 - 13:45
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1
20.2.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
26.2.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz malby LS1718 #1
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 20/20Přihlásit jako náhradník Odhlásit
26.2.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz kresby LS1718 #1
Povede Ak. mal. Milada Gabrielová
iObsazeno 31/30Přihlásit jako náhradník Odhlásit
27.2.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 3/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
27.2.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
27.2.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
27.2.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna LS1718 #1
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 6/30Přihlásit Odhlásit
28.2.Středa
17:00 - 20:00
Sebevědomí, sebedůvěra a strach
Povede Ing. Lukáš Kučera
iObsazeno 36/25Přihlásit jako náhradník Odhlásit
TOPlist