CIPS » Akce v CIPS

Akce v CIPS

V akademickém roce pořádáme semináře, besedy, dílny (hudební a dramatickou), výtvarné kurzy a přednášky pro všestranný rozvoj (studentské) osobnosti.

Na veškeré akce je nutné se registrovat pomocí těchto webových stránek kliknutím na „Přihlásit“. Po naplnění kapacity využijte „Přihlásit jako náhradník“. V případě, že se někdo před Vámi odhlásí, systém Vás automaticky přihlásí a budete o tom informováni e-mailem.

Na vícedílné akce se přihlašujete vždy pouze u 1. dílu akce, automaticky jste přihlášen/a na všechny díly. Pokud se nebudete moci zúčastnit pouze nějakého dílu, informujte nás!

Pokud se nemůžete zúčastnit akce, na kterou jste přihlášen/a, je nutné provést odhlášení pomocí stisku „Odhlásit“. Toto platí i v případě přihlášení jako náhradník.

Veškeré akce jsou zdarma a jsou určeny POUZE pro studenty ČVUT.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obracet na e-mail: seminare@cips.cvut.cz.

Informaci o tom, na jaké akce jste přihlášen/a naleznete zde.

Termíny spuštění registrací letní semestr 2017/2018*:

  • 1. 2. 2018 - 8:00 (akce na měsíc ÚNOR)
  • 15. 2. 2018 - 8:00 (akce na měsíc BŘEZEN)
  • 15. 3. 2018 - 8:00 (akce na měsíc DUBEN)
  • 18. 4. 2018 - 8:00 (akce na měsíc KVĚTEN)
  • *Termíny spuštění registrací se mohou měnit, sledujte webové stránky.

Program na duben 2018

3.4.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
3.4.Úterý
14:30 - 16:30
Sebeřízení - cyklus pro doktorandy 1. skupina #1
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 13/25
3.4.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
3.4.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 3/1
3.4.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna LS1718 #6
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 7/30
4.4.Středa
16:00 - 18:00
Podnikání při studiu
Povede Vojtěch Obr
iObsazeno 19/40
5.4.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Finanční gramotnost
Povede Ing. Miroslav Škvára, MBA
iObsazeno 29/40
9.4.Pondělí
10:00 - 12:00
Sebeřízení - cyklus pro doktorandy 2. skupina #1
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 16/25
9.4.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz malby LS1718 #6
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 19/20
9.4.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz kresby LS1718 #6
Povede Ak. mal. Milada Gabrielová
iObsazeno 28/30
10.4.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
10.4.Úterý
14:30 - 16:30
Sebeřízení - cyklus pro doktorandy 1. skupina #2
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 13/25
10.4.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1
10.4.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1
10.4.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna LS1718 #7
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 7/30
11.4.Středa
17:00 - 20:00
Seznam se s ní na ulici
Povede Jan Šimon
iObsazeno 36/40
12.4.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Partnerské vztahy LS1718 #1
Povede psycholog Mgr. Pavel Rataj
iObsazeno 24/25
16.4.Pondělí
10:00 - 12:00
Sebeřízení - cyklus pro doktorandy 2. skupina #2
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 16/25
16.4.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz malby LS1718 #7
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 19/20
16.4.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz kresby LS1718 #7
Povede Ak. mal. Milada Gabrielová
iObsazeno 28/30
17.4.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1
17.4.Úterý
14:30 - 16:30
Sebeřízení - cyklus pro doktorandy 1. skupina #3
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 13/25
17.4.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1
17.4.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1
17.4.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna LS1718 #8
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 7/30
18.4.Středa
17:00 - 20:00
Kritické myšlení
Povede Ing. Jan Mojžíš
iObsazeno 22/40
19.4.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Partnerské vztahy LS1718 #2
Povede psycholog Mgr. Pavel Rataj
iObsazeno 24/25
23.4.Pondělí
10:00 - 12:00
Sebeřízení - cyklus pro doktorandy 2. skupina #3
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 16/25
23.4.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz malby LS1718 #8
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 19/20
23.4.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz kresby LS1718 #8
Povede Ak. mal. Milada Gabrielová
iObsazeno 28/30
24.4.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1
24.4.Úterý
14:30 - 16:30
Sebeřízení - cyklus pro doktorandy 1. skupina #4
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 13/25
24.4.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
24.4.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
24.4.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna LS1718 #9
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 7/30
25.4.Středa
17:00 - 20:00
Asertivita LS1718 #1
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 24/25
26.4.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Partnerské vztahy LS1718 #3
Povede psycholog Mgr. Pavel Rataj
iObsazeno 24/25
30.4.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz malby LS1718 #9
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 19/20
30.4.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz kresby LS1718 #9
Povede Ak. mal. Milada Gabrielová
iObsazeno 28/30
TOPlist