Články

Centrum informačních a poradenských služeb ČVUT připravilo ZDARMA cyklus pěti dvouhodinových seminářů ASERTIVITY pro doktorandy ČVUT.

Pokračovat ve čtení

Publikováno 3.2.2017

Napsal(a) Mgr. et Mgr. Jakub Švec

Centrum informačních a poradenských služeb ČVUT připravilo ZDARMA cyklus pěti dvouhodinových seminářů KOMUNIKAČNÍCH DOVEDNOSTÍ pro doktorandy ČVUT.

Pokračovat ve čtení

Publikováno 1.3.2016

Napsal(a) Mgr. et Mgr. Jakub Švec

Mladé lidi přestává zajímat sex. Výzkumy ze zahraničí ukazují, že se milostným hrátkám nevěnují tak často jako generace jejich rodičů. I čeští sexuologové si všímají, že s mládeží něco není v pořádku. Na vině jsou zejména chytr&eacut...

Pokračovat ve čtení

Publikováno 8.6.2015

Napsal(a) Eva Fryšarová, novinářka [lidové noviny]

"Online jsme kdykoli a kdekoliv, všechny funkce, které potřebujeme, se skrývají v jednom malém přístroji. Množí si už ani neumí představit, že by bez chytrého telefonu dokázali normálně žít. Takzvaná hyperkonektivita však s sebou přináší mnohé nástrahy a neu...

Pokračovat ve čtení

Publikováno 23.4.2015

Napsal(a) Marie Vejvodová /Relax, 14.3.2015/

Naše vnímavost, naše mentální kapacita je vystgavena mediálním procesům, které je nesnadné uchopit a definovat, protože jsou dynamické a tekuté. Nastalé turbulence v mezilidské komunikaci pomáhají pochopit mimo jiné termíny, které stojí v titulku tohoto textu.

Pokračovat ve čtení

Publikováno 22.4.2015

Napsal(a) Karel Hvížďala, novinář /Lidové noviny, 21. 3. 2015/

Strana 2 z 8 « 12 3 4 5 »
TOPlist