Pondělí12. 4. 2021 17:00-20:00

Jak na prokrastinaci

Seminář je zaměřen na situace, kdy víte co, a jak máte dělat, ale nejde vám to. Podíváme se na různé důvody a mechanismy prokrastinace. Ukážeme si, jak různé úrovně našeho mozku ovlivňují naší schopnost soustředit se a podávat výkon. Z jedné strany dostanete praktické tipy, na to co vám může pomoci snížit či úplně omezit prokrastinaci. Z druhé strany se seznámíte s koncepty FLOW a Hluboké práce, které vám pomohou zvýšit vaši produktivitu a soustředění.

Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM. Přihlášení účastníci dostanou několik dní před webinářem od lektora dotazník k tématu, jeho vyplnění bude předpokladem k účasti na semináři. Seminář bude interaktivní, doporučujeme, abyste pracovali na počítači a měli zprovozněný mikrofon a kameru. Lektor se připojí o 15 minut dřív, abyste si mohli připojení vyzkoušet.

Telefon: (+420) 224 358 462
Studentský dům (vchod vedle polikliniky)
Bechyňova 3, Praha 6

Prostory CIPS jsou již otevřeny. Můžete nás navštívit v otevíracích hodinách, kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. PSYCHOLOGICKÁ, DUCHOVNÍ, PRÁVNÍ, ŘEČOVÁ, STUDIJNÍ PORADNA a KOUČOVÁNÍ probíhá osobně nebo online po předchozí domluvě.