Středa16. 3. 2022 16:00-18:00

Jak na veřejné zakázky

Veřejné zadávání

 

Víte, že při práci v technologických společnostech, ateliérech nebo i na univerzitách se můžete ocitnout v situaci, že budete připravovat nabídku do výběrového řízení. Víte, že se můžete ocitnout v postavení veřejného zadavatele, i když nebudete vystupovat za veřejnoprávní korporaci? Víte, že skrze veřejné zadávání protéká v ČR až 14 procent HDP. Toto a mnoho dalších praktických informací se můžete dozvědět na následujícím kurzu.

 

V rámci semináře probereme, co je to veřejná zakázka, jaká jsou pravidla pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, podlimitních veřejných zakázek a nadlimitních veřejných zakázek, jak se mění pravidla při vstupu prostředků z evropských strukturálních fondů, jak je potřeba správně nastavit hodnotící a kvalifikační kritéria, podíváme se na základní principy a pohovoříme o rozhodovací praxi Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Zaměříme se na nejčastější chyby zadavatelů a vysvětlíme si, proč u nakládání s prostředky z dotačních titulů je potřeba dodržovat pravidla pro zadávání zakázek.

 

Úplným závěrem se můžeme podívat na Vaše zkušenosti. Pokud máte dotazy vztahující se k tomuto tématu, určitě na ně zbude prostor.

Seminář bude probíhat prezenčně v CIPS

Miroslav-Huml.jpg
Mgr. Miroslav Huml
Poradce v sociálně-právní poradně
Telefon: (+420) 224 358 462
Studentský dům (vchod vedle polikliniky)
Bechyňova 3, Praha 6

Prostory CIPS jsou otevřeny Po - Čt od 9-16 h, v Pá do 14 h. Můžete nás navštívit v otevíracích hodinách, kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. PSYCHOLOGICKÁ, DUCHOVNÍ, PRÁVNÍ, ŘEČOVÁ, STUDIJNÍ PORADNA a KOUČOVÁNÍ probíhá po předchozí domluvě osobně v CIPS či online.