Čtvrtky07. 10. - 16. 12. 2021

Jóga online

Jóga je komplexní systém duševních a tělesných cvičení. Je nástrojem na rozvoj sebediscipliny a sebeuvědomění. Pravidelné praktikování jógy přispívá k posílení celého těla, uklidnění mysli, hlubšímu spánku a radosti ze života.

Pro webinář je potřebné najít si klidné místo, kde vás nebude nic rušit, mít dobrou podložku a pohodlné, ideálně elastické oblečení. Je důležité dobře znát svůj zdravotní stav a být fyzicky a psychicky zdráv. Pokud máte jakýkoli zdravotní problém, dejte dopředu vědět lektorce Bc. Zuzaně Majtnerové (majtnzuz@fd.cvut.cz), ať může lekci upravit i pro vás. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pro pokročilé.

Lekce budou probíhat online pomocí MS Teams. Odkaz naleznete zde.

Na lekce jógy se můžete přihlašovat opakovaně (celkem se v říjnu a listopadu uskuteční 8 lekcí každý čtvrtek), nebo se můžete účastnit jen jednou. Jak se vám to bude hodit či líbit.

Telefon: (+420) 224 358 462
Studentský dům (vchod vedle polikliniky)
Bechyňova 3, Praha 6

Prostory CIPS jsou otevřeny. Můžete nás navštívit v otevíracích hodinách, kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. PSYCHOLOGICKÁ, DUCHOVNÍ, PRÁVNÍ, ŘEČOVÁ, STUDIJNÍ PORADNA a KOUČOVÁNÍ probíhá osobně nebo online po předchozí domluvě.