Nejnovější položky

 • Doučování VŠ matematiky, intenzivní příprava na testy
  Matematika - 16/01/2018 - Nabídka - 200.00 Kč/hod.

  Nabízím doučování matematiky, pro vysokoškolské studenty na všech úrovních, pomůžu s přípravou na testy/zkoušky atd.. Učení je velice snadné a intenzivní. Mám několika lete zkušenosti z doučování a neměl jsem žádné negativní ohlasy od studentu. Jsem ...

 • Doučování VŠ matematiky, deskriptivní geometrie, fyziky nebo programování v Matlabu
  Matematika - 04/01/2018 - Nabídka - 225.00 Kč/hod.

  Nabízím doučování VŠ matematiky, deskriptivní geometrie, mechaniky, fyziky, pružnosti a pevnosti nebo programování v Matlabu. Dále výpomoc s výpočtem příkladů/úloh. Jsem absolventem ČVUT. Mám mnohaleté zkušenosti s doučováním. Doučuji 7 dní v týdnu.

 • Matematika, Geodézie, Matlab, základy C++
  Matematika - 16/12/2017 - Nabídka - 250.00 Kč/hod.

  Nabízím doučování VŠ matematiky,Geodézie na všech stupních náročností,základy programování, pomužu s připravou na testy/zkoušky atd.. Jsem v posledním semestru ing studia ČVUT. Mám dlouholeté zkušenosti s doučováním za sebou.

 • Doučování / naučení projektování či modelování v Archicadu (BIM modelování)
  Projektování - 22/11/2017 - Nabídka - 30.00 Kč/hod.

  Ahoj, nabízím naučení či doučení práce v Archicadu dle vašich požadavků a představ. Naučení základního 3D modelování stavby, propojení projektu se základními informacemi, či detailni BIM modelování se všemi možnými informacemi a následně možným ziske...

 • Francouzština
  Jazyky - 11/11/2017 - Nabídka - 200.00 Kč/hod.

  Nabízím doučování, ale i výuku francouzštiny, případně konverzaci. Jazyku se věnuji 8. rokem a absolvoval jsem maturitní ročník na lyceu ve Francii. Místo, čas a forma výuky dohodou, rád se přizpůsobím.