MgA. Tereza Karolina Grover Mílová

MgA. Tereza Karolina Grover Mílová vystudovala Malbu v ateliéru Doc. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity. Výtvarnému umění, jeho vizuálně obrazovým vyjadřovacím prostředkům, barvám a jeho léčivému působení porozuměla do hloubky díky spojení bohatých zkušeností z vlastní umělecké tvorby se studiem anthroposofické umělecké arteterapie, které vystudovala na Akademii sociálního umění Tábor.

V současnosti působí v Praze jako lektor kurzů malby pro dospělé a arteterapeut a jako lektor vzdělávacích programů ve vzdělávacím centru Schola naturalis na státním zámku Veltrusy.
Má za sebou pětileté zkušenosti s výukou uměleckých odborných předmětů na Základní a střední škole waldorfské a také arteterapeuticky pracovala s dětmi se speciálně vzdělávacími potřebami.

Telefon: (+420) 224 358 462
Studentský dům (vchod vedle polikliniky)
Bechyňova 3, Praha 6