Mgr. Denisa Dědičová

Mgr. Denisa Dědičová

Lektorka a konzultantka pro GrowJOB Institute

Denisa má jednoduchou vizi: Lepší já, lepší svět. Proto je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde se věnuje školení témat, která nám pomáhají být tou nejlepší verzí nás samotných jak v osobním, tak profesním životě. 

Těmto tématům se věnuje ve svých webinářích, ale také v rámci osobních konzultací, kde své klienty vede k tomu, jak na sobě dlouhodobě pracovat pomocí praktických nástrojů, které je učí používat. Projít si také můžete její kurzy na Seduo.cz. Buď téma Osobní hrdost a asertivita, nebo Motivace a smysl.

Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Dále studovala v Německu na Univerzitě v Bayreuthu a 3 roky strávila ve Španělsku, kde mimo jiné v rámci své pracovní stáže vyučovala didaktiku na Univerzitě v Málaze. Zkušenost z těchto tří různorodých školských systémů daly vzniknout jejímu projektu Hodnotový učitel, který se zakládá na myšlence, že učitelé jsou druhým nejdůležitějším vzorem v životě nás všech a inspirují nás nejen tím, co nám říkají, ale také tím, jací jsou. Proto jim Denisa pomáhá s jejich dlouhodobým rozvojem zejména v oblasti nastavení mysli, motivace a dlouhodobé spokojenosti.  

Velký smysl vidí také v externí spolupráci s univerzitami, kde se snaží pomáhat studentům s rozvojem jejich soft skills, ale zejména toho, jak se naučit pracovat sami se sebou tak, aby převzali zodpovědnost za svůj vlastní život a motivaci hledali v sobě a svém dlouhodobém vzdělávání.

V GrowJOB Institutu je odpovědná za obsahovou kvalitu školených témat a rozvoj portálu EDUmame.cz, který je online platformou s misí zlepšit dlouhodobý osobní a profesní rozvoj na úroveň vzdělávání 21. století. Založila také vlastní společnost Deedivine s.r.o.

Reference:

Avast, 3M, Unicredit Bank, Socialbakers, Servier, ČSOB, Generali Česká pojišťovna, Xerox, Deloitte, Mall.cz, Johnson & Johnson aj.

Telefon: (+420) 224 358 462
Studentský dům (vchod vedle polikliniky)
Bechyňova 3, Praha 6