Mgr. Pavel Rataj

Mgr. Pavel Rataj

Mgr. Pavel Rataj působí jako partnerský psycholog, párový psychoterapeut, manželský a rodinný poradce. Je viceprezidentem Asociace manželských a rodinných poradců ČR, vyučuje na katedře psychologie FF Univerzity Karlovy. V rámci práce s partnerskými či rodinnými vztahy se opírá o kombinaci systémových, humanisticky a hlubinně-dynamicky orientovaných přístupů, o základní principy manželského a rodinného poradenství a využívám také různé efektivní techniky především práci s tělem, KBT či prvky známé z rodinných konstelací. Osobně i profesně klade důraz na vývoj, proces a zrání jak na individuální, tak na vztahové úrovni.
Poskytuje odbornou pomoc při problémech v seznamování, při zvládání rozchodu/rozvodu, osamělosti, odcizení, opuštění, v situacích manželské krize, nevěry, hádek a konfliktů, ztrátě partnera.

Rozhovor s lektorem:

https://www.heroine.cz/vztahy/1006-terapeut-pavel-rataj-nezijeme-ve-vztazich-tak-aby-mohly-dlouhodobe-obstat-1-cast?

Telefon: (+420) 224 358 462
Studentský dům (vchod vedle polikliniky)
Bechyňova 3, Praha 6

Prostory CIPS jsou v současné době uzavřeny. Můžete nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. PSYCHOLOGICKÁ, DUCHOVNÍ, PRÁVNÍ, ŘEČOVÁ, STUDIJNÍ PORADNA a KOUČOVÁNÍ probíhá online po předchozí domluvě.