Notice: Undefined index: sex in /var/www/cips.cvut.cz/www/view/scripts/test-zavislosti2.php on line 4 Notice: Undefined index: age in /var/www/cips.cvut.cz/www/view/scripts/test-zavislosti2.php on line 5 Notice: Undefined index: faculty in /var/www/cips.cvut.cz/www/view/scripts/test-zavislosti2.php on line 6

Test

Pozorně si prosím přečtěte každou z otázek. Vaše odpověď by měla vystihovat situaci v průběhu posledních šesti měsíců.

U každé položky lze vybrat pouze jednu možnost a žádnou z položek nelze vynechat.

Zanedbáváte v poslední době opakovaně Vaši rodinu, přátele, práci, studium či zájmy kvůli času, který trávíte na internetu nebo hraním Vaší oblíbené počítačové hry?


Byl jste opakovaně neúspěšný ve snaze kontrolovat, omezit nebo přerušit čas, který trávíte na internetu nebo hraním svých oblíbených počítačových her?


Přihodilo se Vám, že jste se cítil po psychické i fyzické stránce nepříjemně (slabost, neklid, podráždění, nevolnost), poté, co jste se pokusil omezit či ukončit užívání internetu nebo Vaší oblíbené počítačové hry nebo jenom při pomyšlení, že byste se o něco takového pokusil?


Trávíte na internetu nebo hraním počítačových her v poslední době stále více času?


Věnujete v poslední době opakovaně většinu nebo velkou část Vašeho času myšlenkám o aktuálním, minulém nebo budoucím dění/aktivitách na internetu nebo ve Vaší konkrétní oblíbené počítačové hře?


Použil jste v poslední době opakovaně internet nebo svou oblíbenou počítačovou hru jako způsob úniku od Vašich aktuálních problémů nebo jako prostředek ke zbavení se špatné nálady?


TOPlist