Psychologická poradna

Psychologická poradna probíhá osobně nebo online po předchozí domluvě s poradcem.

Psychologická poradna je určena všem studentům ČVUT a je zdarma. Můžete zde diskrétně konzultovat a řešit své osobní problémy, krizové situace, mezilidské konflikty ve škole i v soukromí.

V případě naléhavých a krizových situací můžete využít krizové služby.

Psychologická poradna

  • pomáhá těm, kteří hledají odbornou psychologickou pomoc v oblasti studijních a osobních problémů. Může se jednat o zátěž spojenou se studiem na VŠ (tréma, poruchy spánku, neurotické potíže)
  • pomáhá řešit možnosti osobnostního rozvoje a sebepoznání, problematiku mezilidských vztahů (problémy se vztahy s rodiči, partnery)
  • pomáhá řešit otázky krizové intervence, zneužívání, alkoholových, drogových závislostí, gamblerství, sexuálního obtěžování, aj.
  • v případě potřeby řešit krizovou situaci můžete přijít i bez objednání

OBJEDNÁVÁNÍ DO PORADNY

Pokud se chcete objednat do poradny, kontaktujte mailem přímo zvoleného poradce.  Poradce můžete volit podle toho, jak se jejich pracovní dny hodí do Vašeho rozvrhu. Pokud se objednáváte mailem, napište svoje časové možnosti. Objednejte se pouze k jednomu poradci. Můžete nám také zavolat nebo  napsat na  cips@cvut.cz a my Vás objednáme k poradci, který má nejbližší volný termín. V průběhu semestru můžete absolvovat 3 setkání.

S jakýmkoli dotazem nebo problémem se na nás můžete obrátit.
Anonymita a důvěrnost informací je zajištěna.

VÁLKA NA UKRAJINĚ
Nabízíme psychologickou podporu a pomoc VŠEM studentům, kteří se cítí zasaženi a ohroženi válkou na Ukrajině

Doporučujeme

Doporučujeme ke shlédnutí cyklus rozhovorů na různá témata související s lidskou psychikou, které připravila Studentská unie FJFI ČVUT. Z našich poradců mluví Mgr. Miloš Havlík na téma Duševní zdraví, Eva Helebrantová na téma Umělecká terapie a naše koučka Ing. Markéta Veljačiková na téma Time management: https://www.youtube.com/channel/UC2s99GWxo14cLqC7FAN54uw/videos

Daniela-Roes.jpg
PhDr. Daniela Roes
Poradkyně v psychologické poradně
Milos-Havlik.jpg
Mgr. Miloš Havlík
Poradce v psychologické poradně
PAVLA-3.jpg
Mgr. Pavla Táborská
Poradkyně v psychologické poradně
Telefon: (+420) 224 358 462
Studentský dům (vchod vedle polikliniky)
Bechyňova 3, Praha 6