Akce v CIPS

V akademickém roce pořádáme semináře, besedy, dílny (hudební a dramatickou), výtvarné kurzy a přednášky pro všestranný rozvoj (studentské) osobnosti.

Na veškeré akce je nutné se registrovat pomocí těchto webových stránek kliknutím na „Přihlásit“. Po naplnění kapacity využijte „Přihlásit jako náhradník“. V případě, že se někdo před Vámi odhlásí, systém Vás automaticky přihlásí a budete o tom informováni e-mailem.

Na vícedílné akce se přihlašujete vždy pouze u 1. dílu akce, automaticky jste přihlášen/a na všechny díly. Pokud se nebudete moci zúčastnit pouze nějakého dílu, informujte nás!

Pokud se nemůžete zúčastnit akce, na kterou jste přihlášen/a, je nutné provést odhlášení pomocí stisku „Odhlásit“. Toto platí i v případě přihlášení jako náhradník.

Veškeré akce jsou zdarma a jsou určeny POUZE pro studenty ČVUT.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obracet na e-mail: seminare@cips.cvut.cz.

Informaci o tom, na jaké akce jste přihlášen/a naleznete zde.

Termíny spuštění registrací zimní semestr 2018/2019*:

  • 19. 9. 2018 - 9:00 (akce na měsíc ŘÍJEN)
  • 17. 10. 2018 - 9:00 (akce na měsíc LISTOPAD)
  • 14. 11. 2018 - 9:00 (akce na měsíc PROSINEC)
  • *Termíny spuštění registrací se mohou měnit, sledujte webové stránky.

Program na říjen 2018

8.10.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz kresby ZS1819 #1
Povede MgA. Zorka Krejčí
iObsazeno 45/30
8.10.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz malby ZS1819 #1
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 38/25
9.10.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování ZS1819
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 3/1
9.10.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
9.10.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 4/1
9.10.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna - chlapci ZS1819 #1
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 1/1
9.10.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna - dívky ZS1819 #1
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 2/2
9.10.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna ZS1819 #1
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 18/30
10.10.Středa
14:30 - 16:30
Lektorské dovednosti I.-V. ZS1819 (doktorandi) 1.skupina #1
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 21/25
10.10.Středa
17:00 - 20:00
Efektivní studijní metody a náš mozek
Povede Ing. Mgr. Radka Loja
iObsazeno 64/30
11.10.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Sebevědomí, sebedůvěra a strach I.-II. ZS1819 #1
Povede Ing. Lukáš Kučera
iObsazeno 34/30
12.10.Pátek
10:00 - 12:00
Lektorské dovednosti I.-V. ZS1819 (doktorandi) 2.skupina #1
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 13/25
15.10.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz kresby ZS1819 #2
Povede MgA. Zorka Krejčí
iObsazeno 45/30
15.10.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz malby ZS1819 #2
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 38/25
16.10.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
16.10.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1
16.10.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 4/1
16.10.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna ZS1819 #2
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 0/0
16.10.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna ZS1819 #2
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 18/30
17.10.Středa
14:30 - 16:30
Lektorské dovednosti I.-V. ZS1819 (doktorandi) 1.skupina #2
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 21/25
17.10.Středa
17:00 - 20:00
Kritické myšlení
Povede Bc. Jan Mojžíš
iObsazeno 36/25Přihlásit jako náhradník Odhlásit
18.10.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Sebevědomí, sebedůvěra a strach I.-II. ZS1819 #2
Povede Ing. Lukáš Kučera
iObsazeno 34/30
19.10.Pátek
10:00 - 12:00
Lektorské dovednosti I.-V. ZS1819 (doktorandi) 2.skupina #2
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 13/25
22.10.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz kresby ZS1819 #3
Povede MgA. Zorka Krejčí
iObsazeno 45/30
22.10.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz malby ZS1819 #3
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 38/25
23.10.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
23.10.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 1/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
23.10.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 4/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
23.10.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna ZS1819 #3
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 0/0
23.10.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna ZS1819 #3
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 18/30
24.10.Středa
14:30 - 16:30
Lektorské dovednosti I.-V. ZS1819 (doktorandi) 1.skupina #3
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 21/25
24.10.Středa
17:00 - 19:00
Podnikání při studiu
Povede Vojtěch Obr
iObsazeno 48/35Přihlásit jako náhradník Odhlásit
24.10.Středa
18:00 - 20:00
Moje cesta od závislosti ke zdraví
Povede DiS. Martin Šturc, Bbus.
iObsazeno 15/25Přihlásit Odhlásit
25.10.Čtvrtek
17:00 - 20:00
Partnerské vztahy I.-IV. ZS1819 #1
Povede psycholog Mgr. Pavel Rataj
iObsazeno 40/30Přihlásit jako náhradník Odhlásit
26.10.Pátek
10:00 - 12:00
Lektorské dovednosti I.-V. ZS1819 (doktorandi) 2.skupina #3
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 13/25
29.10.Pondělí
15:45 - 17:45
Kurz kresby ZS1819 #4
Povede MgA. Zorka Krejčí
iObsazeno 45/30
29.10.Pondělí
18:00 - 20:00
Kurz malby ZS1819 #4
Povede MgA. Tereza Karolina Mílová
iObsazeno 63/25
30.10.Úterý
14:00 - 15:00
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 3/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
30.10.Úterý
15:15 - 16:15
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 2/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
30.10.Úterý
16:30 - 17:30
Koučování
Povede koučka Ing. Markéta Veljačiková
iObsazeno 3/1Přihlásit jako náhradník Odhlásit
30.10.Úterý
17:00 - 19:00
Divadelní dílna ZS1819 #4
Povede Eva Helebrantová
iObsazeno 0/0
30.10.Úterý
19:30 - 21:30
Hudební dílna ZS1819 #4
Povede hudebník Jan Chromeček
iObsazeno 18/30
31.10.Středa
14:30 - 16:30
Lektorské dovednosti I.-V. ZS1819 (doktorandi) 1.skupina #4
Povede Mgr. et Mgr. Jakub Švec
iObsazeno 21/25
31.10.Středa
17:00 - 20:00
Prezentační dovednosti
Povede PhDr. Svatava Švihlíková
iObsazeno 52/25Přihlásit jako náhradník Odhlásit
TOPlist